Kalender

Overzicht data 20-21 (versie 20-04-20)

 

 

bubao

buso

Stuurgroep

Bubao https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047014

Buso https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047018

12/10 (13.30-16)

7/12 (13.30-16)

25/01 (13.30-16)

 

19/04 (13.30-16)

31/05 (9.30-12)

26/10 (13.30-16)

 

05/01 (13.30-16)

01/03 (13.30-16)

23/04 (9.30-12)

31/05 (13.30-16)

DV algemeen

Bubao https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047020

Buso https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047021

18/8 (10-12) update

8/9 (9-13)

16/10 (9-13.30) + teambuilding

14/12 (9-13)

04/02 (9-13)

26/04 (9-13)

18/06 (9-15.30)

18/8 (14.30-17)+ ov.OV4

11/9 (9-13)

 

13/11 (9-13)

15/01 (9-15.30)

12/03 (9-13)

06/05 (9-13)

11/06 (9-15.30)

DV thematisch

Bubao  https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047022

Buso https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047023 

 

14/12 (13-15.30)

04/02 (13-15.30)

26/04 (13-15.30)

13/11 (13-15.30)

12/03 (13-15.30)

06/05 (13-15.30)

Intervisie directies TBa

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047024 

 

23/11 (13.30-16)

22/03 (13.30-16)

 

Tweedaagse buo

Inschrijvingslink volgt later

 

30/11 (9-15.30)

10/12 (9-15.30)

 

Mentoren

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047025        

 

21/9 (10-15.30)

21/9 (10-15.30)

Beginnende leerkrachten 1°j

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047028

 

21/9 (13-15.30)

11/01 (13-15.30)

29/03 (13-15.30)

21/9 (13-15.30)

11/01 (13-15.30)

29/03 (13-15.30)

Beginnende leerkrachten 2°j

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047029          

 

11/01 (13-15.30)

29/03 (13-15.30)

11/01 (13-15.30)

29/03 (13-15.30)

Beginnende leerkrachten 3°j

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047033

 

11/01 (13-15.30)

11/01 (13-15.30)

Focusgroep psycho/ortho

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047034

 

15/10 (10-13)

11/02 (10-13)

20/05 (10-13)

15/10 (10-13)

11/02 (10-13)

20/05 (10-13)

Professionalisering psycho/ortho/dir

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047036

 

15/10 (13-15.30)

11/02 (13-15.30)

20/05 (13-15.30)

15/10 (13-15.30)

11/02 (13-15.30)

20/05 (13-15.30)

TA/TAC

https://nascholing.be/2020-2021/index.aspx?modID=4047037

 

 

6/10 (13-15.30)

19/01 (13-15.30)

20/04 (13-15.30)

Busvervoer

Inschrijvingslink volgt later

 

 

Sociaalverpleegkundigen/maatschappelijk werker

Inschrijvingslink volgt later

 

 

PAG

 

 

22/10 (13-16)

14/01 (13-16)

3/6 (9-16)

 

14/01 (13-16)

3/6 (9-16)

Pastorale dag

01/03 (9-16)

01/03 (9-16)

Contactdag buo (stages): 11 november

 

Colloquium

 

Buo 27-29 januari                     Bao 24-26 maart                      SO 14-16 oktober

 

Lopende Praktijkonderzoeken

 

De praktijk onderzoeken van het schooljaar ’19-’20 worden minstens tot december voortgezet. De deelnemers zijn op de hoogte gebracht van de volgende data en moeten zich dus niet opnieuw inschrijven.

Wie naar aanleiding van deze lijst toch graag zou aansluiten neemt hiervoor contact met Gerda en/of Steven.

 

Bodymap

                                   vrijdag 25/9                 09.30-12          nog af te spreken

                                   woensdag 21/10           09.30-12          nog af te spreken (+ Gerda Geenens)

                                   maandag 16/11            13.30-16          Bernadetteschool Grotenberge

 

 

EMB en beweging

                                   Maandag 28/9              13.30-16          nog af te spreken

                                   Dinsdag 20/10             13.30-16          nog af te spreken

                                   Dinsdag 17/11              09.30-12          nog af te spreken

 

Gedrag

                                   Dinsdag 29/9                13.30-16          Ninove

                                   Donderdag 22/10         09.30-12          nog af te spreken

                                   Vrijdag 20/11               09.30-12          nog af te spreken

 

Voorbereidingsfase: orthodidactiek

                                   Donderdag 24/9           13.30-16          Bernadetteschool Grotenberge

                                   Vrijdag 23/10               09.30-12          De Mozaïek Geraardsbergen

                                   Dinsdag 17/11              09.30-12          St-Lodewijk Kwatrecht

 

De Draad (Vignero) in handelingsplanning

                                   Donderdag 10/9           09.30-16          St-Rafaël Beveren

                                   Vrijdag 23/10               09.30-12          St-Rafaël Beveren

                                   Vrijdag 20/11               09.30-16          St-Baafshuis Gent

                                   Maandag 22/3              09.30-16          De Zonneroos Aalst

                                   Donderdag 6/5             09.30-16          nog af te spreken

 

TA/TAC

                                   Dinsdag 6/10                12u (voor de vergadering van de werkgroep)

 

Functioneel werken

                                   Maandag 19/10             13u-15.30         Hartencollege Ninove

 

Finaliteit 18+

                                   Maandag 5/10              13u-15.30         Broederschool Daknam Lokeren