Vakgebonden begeleiders secundair onderwijs

Christel Arens
Pontweg 17
9160 Daknam
Vakbegeleider FRANS - Taalbegeleider (ex)-OKAN

Regio:

  • SG 34 Stroming
  • SG 35 Edith Stein
  • SG 36 De Bron
  • SG 37 Meetjesland
  • SG 45 Scholen aan de Durme
  • SG 46 Sint-Nicolaas
  • SG 47 Beveren-Bazel
christel.arens [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
09 348 45 41
Chantal Berckmoes
Petrus Van Nuffelstraat 86
9300 Aalst
Vakbegeleider Beroepsgerichte vorming in deeltijds beroepsonderwijs
chantal.berckmoes [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0477 52 18 26
Dirk De Bock
Kongostraat 11
9160 Lokeren
Vakbegeleider LICHAMELIJKE OPVOEDING
dirk.debock [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
09 349 36 89 - 0494 44 57 42
Dennis de Hoey
Kwikaart 20
2980 Zoersel
Vakbegeleider LICHAAMSVERZORGING
dennis.dehoey [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0494 58 87 64
Ivan Demeyer
Onderlandenstraat 15 b
8587 Spiere-Helkijn
Vakbegeleider BOUW - HOUT en specifieke vakken van de 1ste graad
ivan.demeyer [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 20 91 29
Tom De Paepe
Sint-Martensdries 24a
9860 Balegem
Vakbegeleider GESCHIEDENIS
tom.depaepe [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
09 362 97 22 - 0494 50 23 88
Luc De Wilde
Rechtstraat 217
9160 Lokeren
Vakbegeleider WISKUNDE

Regio:

  • SG Stroming (Gent-Noord)
  • SG Edith Stein (Gent-Centrum)
  • SG De Bron (Gent-Zuid) 
  • SG KOM
  • SG Scholen a/d Durme
  • SG Sint-Nicolaas
  • SG Beveren-Bazel
luc.dewilde [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
09 346 60 31
Tamara Diels
Mimosalaan 57
2500 Lier
Vakbegeleider FYSICA - NATUURWETENSCHAPPEN - WETENSCHAPPELIJK WERK
tamara.diels [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 26 81
Martine Gillis
Landskoutersesteenweg 6
9820 Merelbeke
Vakbegeleider DUITS - ENGELS - TAALBELEID
martine.gillis [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 25 20 91
Maurits Goeman
Veldstraat 13
1731 Relegem
Vakbegeleider MECHANICA - AUTO - KOELING en WARMTE en specifieke vakken van de 1ste graad
maurits.goeman [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 60 97 44
Ingrid De Brabandere
Rechtstraat 5
9042 Desteldonk
Vakbegeleider LAND- en TUINBOUW
ingrid.debrabandere [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 49 13 16
Inge De Troyer
Vakbegeleider NEDERLANDS
  • SG Stroming (Gent-Noord)
  • SG Edith Stein (Gent-Centrum)
  • SG De Bron (Gent-Zuid)
  • SG Kom (Meetjesland)
  • SG Ideaal - vrij secundair onderwijs ) in Deinze en Aalter
  • SG Emmaüs
  • SG Wetteren-Lede
inge.detroyer [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
Veerle Hertveldt
Dirk Martensstraat 26
9300 Aalst
Vakbegeleider FRANS

Regio:

  • SG Vlaamse Ardennen
  • SG Salem
  • SG Wetteren-Lede
  • SG Denderland
  • SG Emmaüs
  • SG Aalster-Deinze
  • SG Geraardsbergen
  • SG Archipel
veerle.hertveldt [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
053 41 35 14
Geert Kentane
Lierenhoek 2
9572 Lierde
Vakbegeleider LATIJN - GRIEKS
geert.kentane [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0484 50 90 66
Johan Lambrecht
Krekelmijt 1
9968 Bassevelde
Vakbegeleider ELEKTRICITEIT - ELEKTRONICA en specifieke vakken van de 1ste graad
johan.lambrecht [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 79 23 90
Marie-Ann de Cocker
Nelestraat 13
9050 Gentbrugge
Vakbegeleider GODSDIENST
  • SG 37 KOM (Meetjesland)
  • SG 42 Salem
  • SG 73 Denderland
marjandecocker [at] telenet.be
0473 86 93 76
Ingrid Molein
Wafelstraat 3
9820 Merelbeke
Vakbegeleider PERSONENZORG
ingrid.molein [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0492 73 26 85
Veronique Malfrere
Beekstraatdries 52
9030 Mariakerke
Vakbegeleider GODSDIENST
  • SG 34 Stroming (Gent-Noord)
  • SG 35 Edith Stein (Gent-Centrum)
  • SG 36 De Bron
  • SG 38 Ideaal (Aalter-Deinze)
  • SG 39 Vlaamse Ardennen
  • SG 40 Emmaüs (Zottegem)
  • SG 41 Geraardsbergen
  • SG 43 Wetteren-Lede
  • SG 44 Archipel (Buggenhout-Dendermonde)
  • SG 45 Scholen aan de Durme
  • SG 46 Sint-Nicolaas
  • SG 47 Beveren-Bazel
veroniquemalfrere [at] skynet.be
0475 49 28 59
Guy Reyntjens
Elfdagwandkouter 40
9700 Oudenaarde
Vakbegeleider WISKUNDE

Regio:

  • SG Emmaüs
  • SG Denderland
  • SG SALEM
  • SG Archipel
  • SG Wetteren-Lede
  • SG Ideaal.
  • SG Vlaamse Ardennen
  • SG Geraardsbergen
guy.reyntjens [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
055 30 41 04
Eef Rombaut
Mercatorstraat 57
9100 Sint-Niklaas
Vakbegeleider HUMANE WETENSCHAPPEN - PERSONENZORG
eef.rombaut [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0485 06 90 13
Isabelle Tack
Staalputstraat 25
9880 Aalter
Vakbegeleider MODE - PLASTISCHE OPVOEDING
isabelle.tack [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0472 85 45 18
Teresa van Boxstael
Bosstraat 3
9550 Herzele
Vakbegeleider ESTHETICA - MUZIKALE OPVOEDING
teresa.vanboxstael [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 75 62 90
Katrien van Daele
De Gravestraat 67
9100 Sint-Niklaas
Vakbegeleider ECONOMIE - HANDEL
katrien.vandaele [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0486 55 31 91
Peter van Damme
Eduard Prissestraat 20
9100 Sint-Niklaas
Vakbegeleider NEDERLANDS
  • SG Scholen aan de Durme
  • SG Sint-Nicolaas
  • SG Beveren-Bazel
  • SG Vlaamse Ardennen
  • SG Geraardsbergen
  • SG Denderland
  • SG Salem (Aalst-Erpe/Mere)
  • SG Archipel (Buggenhout-Dendermonde)
peter.vandamme [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0496 55 94 73
Bart Vandenberghe
Noordstraat 6 E
9000 Gent
Vakbegeleider BIOLOGIE - CHEMIE - NATUURWETENSCHAPPEN
bart.vandenberghe [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0472 32 76 55
Greet Vanderbiesen
Polderdreef 99
9840 De Pinte
Vakbegeleider INFORMATICA
greet.vanderbiesen [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0498 45 28 47
Pieter van de Steen
Essestraat 177
9340 Lede
Vakbegeleider TECHNIEK
pieter.vandesteen [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
053 80 89 47
Leen van Hecke
Biezestraat 9
9850 Merendree
Vakbegeleider AARDRIJKSKUNDE - MAATSCHAPPELIJKE VORMING
leen.vanhecke [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0488 47 61 68
Martine van Overmeiren
Klapperbeekstraat 29
9100 Sint-Niklaas
Vakbegeleider PROJECT ALGEMENE VAKKEN
martine.vanovermeiren [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0475 93 98 79
Katrien Pil
Sint-Bertinusstraat 142
8970 Poperinge
Vakbegeleider OPR
katrien.pil [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0497 04 70 44
Tine Van Severen
Marathonstraat 102
9000 Gent
Vakbegeleider PERSONENZORG
tine.vanseveren [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0476 49 42 16
Luc Zwartjes
Sint-Blasiusstraat 3
8020 Waardamme
Vakbegeleider TOERISME
luc.zwartjes [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0474 60 85 44
Wim de Pue
Markiesstraat 18
9070 Destelbergen
Vakbegeleider VOEDING
wim.depue [at] katholiekonderwijs.vlaanderen
0479 24 91 62